Noc venku ve Valmezu

Noc venku ve Valmezu

Noc venku ve Valmezu

 

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, co pro člověka bez domova znamená v zimě přečkat noc venku. Charita Valašské Meziříčí již potřetí pořádá tuto osvětovou akci, a to ve čtvrtek 22.11.2018.

Program začne v 15:30 hodin na náměstí ve Valašském Meziříčí, kde budou připraveny hry pro děti, návštěvníci si budou moci vyrobit svoji tašku, představí se služby prevence Charity Valašské Meziříčí. Program bude dále pokračovat v Café Tucan. V 17:00 hodin budeme  besedovat se Sváťou Božákem a promítat jeho filmu Druhá šance, v 19:15 vystoupí hudebník CTIB, po něm přijde na scénu bubenická show v podání KUBUKU. Ve 21:15 hodin začne promítání filmu Děti ze stanice Leningradská. Během večera se bude podávat čočková polévka a čaj. Vstupným bude zakoupení nocleženky v hodnotě 50,-Kč, která umožní jednomu člověku strávit noc v teple na Noclehárně Charity Valašské Meziříčí.

Večerka bude ve 22:00 hodin a budíček druhý den ráno v 6:00 hodin, aby ti co přespí venku stihli včas dojít do práce a do školy. Snídaně bude zajištěna!

Kdy

  • 22.11.2018

Kde

Náměstí

Od pořadatele