Divadelní setkání: Beirut - Valmez

Divadelní setkání: Beirut - Valmez

English Improvisation: Beirut - Valmez

Historicky první anglicky hrané divadlo na Valašsku!

Nečekaná, zatím neviděná fúze poctivého, masitého českého impra a koření libanonského vypravěčství upečená přímo před zraky a na objednávku ctěného publika na prknech, které spojují svět.

Raffi Feghali, beirutský divadelní a filmový herec, story-teller a jeden ze zakladatelů libanonské divadelní improvizace, navštíví po dvou workshopech, které vede v Praze a Brně, na dva dny Valašsko. V pondělí večer přijme výzvu místního a pražského improvizačního herce Michala Krupíka a rozehraje s ním a ještě jedním českým improvizátorem za doprovodu živé hudby koláž příběhů vznikajících přímo před očima diváků.

Jak se bude libanonský a český způsob stavění příběhů inspirovaných tématy zadanými valašským publikem kmotřit, kde se bude bít? Najdou mezi sebou herci a improvizátoři ze zcela odlišných světů shodu a porozumění? To se ukáže až samotný večer.

Buďte u toho.

Bavte se libanonsko-česky a v anglickém jazyce k tomu.

------------------------------
Toto přátelské představení bude odehráno ve středně náročném anglickém jazyce. Gramatická přesnost a dostatek slovní zásoby herců není zaručen, ale zaručeně se budou snažit :)
Přijďte podpořit tento odvážný podnik s dobrou náladou, pohostinnou pozorností a rukama pohotovýma k potlesku!

Vstupné 90 Kč - pouze na místě (bez místenkové)

Kdy

  • 18.3.2019, 19:30

Kde

M-klub
M-klub (Kulturní zařízení města Valašské Meziříčí)
Komenského 1, 757 01 Valašské Meziříčí