Bazárek pro dobrou věc II

Bazárek pro dobrou věc II

Navazujeme na veleúspěšný bazárek z loňského roku a vyzýváme vás:) ZBAVTE SE VĚCÍ NAVÍC A DEJTE JIM NOVÝ SMYSL. Na bazárku zase třeba najdete něco, co oceníte a potřebujete vy☺

PRO KOHO TO DĚLÁME?
Spolupracujeme se spolkem Člověk člověku. Veškerý výtěžek z prodeje bude věnovaný dvěma postiženým dětem - Kubíkovi (6) a Adélce (6), které podporují.

CO DONÉST?
Leží/stojí/visí vám doma cokoliv v dobrém stavu, co může mít hodnotu pro někoho jiného?
To tričko ze slevy není zas takové terno, jak jste si mysleli a nechodíte v něm? Už jste si přiznali, že do těch kalhot už opravdu, ale opravdu nezhubnete? Dostali jste nevhodný dárek do domácnosti, který se vám nehodí ani jako lapač prachu? Koupelnou vám okupuje nová kosmetika, kterou nestihnete spotřebovat? Vyrostly vaše ratolesti příliš rychle a vám zbyla skříň plná dětského oblečení? Máte knihy, které už neotevřete, hračky, se kterými už si nikdo nehraje?

KAM S TÍM?
Věci prosím doneste v termínu od 10. do 24. dubna 2019 do kavárny Tucan na náměstí.

Je možné, že některé z vámi darovaných kousků nedáme k prodeji z důvodu zachování různorodosti bazárku. Co vám ale můžeme slíbit je, že to, co neprodáme, věnujeme dále – charitě či na jiná místa dle povahy věci. Pokud cítíte, že s některou věcí se vám jen těžce loučí a rozhodujícím impulsem je konkrétní účel – pomoc dětem, nechte nám na sebe kontakt (tel a e-mail) a věc označte. Pokud se neprodá, vrátíme vám ji.

NA CO SE JEŠTĚ TĚŠIT BĚHEM BAZÁRKU?
* budou probíhat dílničky pro děti,
* v 16 hodin je v KZ dětské divadelní představení Královna koloběžka první. kdybyste to chtěli spojit:)
* a samozřejmě myslíme i na vaše žaludky a pohodu, takže můžete počítat s možností občerstvení.

Moc děkujeme a těšíme se, Lucie*Iva*VErča

 

 

Kdy

  • 27.4.2019, 9:00 — 18:00

Kde

M-klub
Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí
Komenského 1