NEŽ SKONČÍ LÉTO

Tady Vary - zahájení
NEŽ SKONČÍ LÉTO

Režie / Directed by: Shannon Murphy
Austrálie / Australia, 2019, 117 min

3.7. ve 20.00 zahájíme slavnostně akci!

Nejdříve krátkým slovem vedoucí kina Valmez, který vzápětí předá slovo Jiřímu Bartoškovi a Marku Ebenovi kteří promluví z plátna z legendárního hotelu Thermal.   Podrobně k zahájení zde

Vše o přehlídce najdete zde na webu v Informacích

Život je krásný i proto, že se nedá naplánovat. Když se šestnáctiletá Milla zamiluje do průšviháře Mosese, je to pro její rodiče noční můra. První setkání s láskou ale probouzí v nemocné Mille novou chuť do života a její energie a touha objevovat brzy otočí celou rodinu vzhůru nohama. S lehkostí a originálním humorem vyprávěné australské drama se stalo diváckým hitem festivalu v Benátkách.

Life is beautiful despite the fact that it’s difficult to plan out. When 16-year-old Milla falls in love with screw-up Moses, it’s her parents’ worst nightmare. Yet her first brush with love gives the ailing teenager a new zest for life, and her energy and desire to discover the world around her soon turn the whole family upside down. Conveyed with fresh humour and a light touch, this Australian drama proved a huge hit with audiences at the Venice IFF.

Kdy

  • 3.7.2020, 20:00

Kde

Kino Valmez
Nábřeží 268, 757 01 Valašské Meziříčí