Vánoční koncert 2020 Orchestru Václava Marka - Zrušeno

ZMĚNA TERMÍNU NA 25. 11. 2021
Vánoční koncert 2020 Orchestru Václava Marka - Zrušeno

Vánoční koncert 2020 - Václav Marek s orchestrem

Hlavní host: Leona Machálková

 

Václav MAREK s orchestrem hraje k tanci i poslechu tu nejlepší hudbu nejen z minulého století. 

 

„Vánoční koncert 2020“ přináší vedle domácích šlágrů a celosvětově známých a osvědčených evergreenů také oblíbené vánoční písně a skladby včetně nejkrásnějších klasických českých koled.

 

Hlavním hostem bude zpěvačka a muzikálová herečka, která moderovala hudební pořady v rádiu i televizi, hrála v divadle Semafor a spolupracovala s Karlem Svobodou, Leona MACHÁLKOVÁ.

 

Jako vokální sólisté vystoupí Kamila NOVOTNÁ (herečka a zpěvačka Divadla Semafor, s orchestrem spolupracuje od roku 2012) nebo Lenka ŠVESTKOVÁ (absolventka Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv a studentka Pedagogické fakulty UK) a Filip HOŘEJŠ (kromě muzikálů se věnuje částečně opeře, činohře, studiovému nahrávání, učí herectví a vystupuje s různými orchestry) nebo Jan DOSKOČIL (student Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv, věnující se mj. dabingu a studiovému nahrávání, působí i v rockové kapele coby zpívající baskytarista).

 

Konferenciér programu Dr. Milan MAREK je velký milovník Osvobozeného divadla a divadla Semafor. Absolvent Pedagogické fakulty UHK, Přírodovědecké fakulty UMB a Pedagogické fakulty UK si profesi moderátora osvojil v Českém rozhlase.

 

 

Kdy

  • 26.11.2020, 19:00

Kde

S-klub
Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí
Komenského 1