V dešti 

 V dešti 

Životní příběh klavíristky, ve kterém se pozná většina z nás. Otevírá citlivá osobní témata, se kterými se denně potýkáme a ze kterých je jednoduchá a zároveň nejtěžší cesta ven - být sám sebou.

V této komorní inscenaci zazní živě známé české i světové písně (Jaroslav Ježek, Elton John, Simon&Garfunkel atd.)

 

MARKÉTA JAVORKOVÁ — Herečka a moderátorka, absolventka VOŠH v Praze, obor herectví a moderování. Jako herečka působila v několika pražských divadlech (Strašnické divadlo, Divadlo Za Plotem, Vršovické divadlo MANA, Divadlo Dobeška, Pidivadlo) i na zahraniční scéně (Teatr Mumerus - Krakow, PL). Spolupracovala s Divadlem Viola. Zahlédnout jste ji mohli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 na TV NOVA a v seriálu Modrý kód na FTV Prima.

JOSEF KOVÁŘ — Studoval Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, obor herectví a moderování. Dále pokračoval studiem alternativního a loutkového divadla. Jako herec působil v Městském divadle Kladno, v pražském divadle NoD, Divadle Puls a Pidivadle. Od roku 2019 hraje v souboru Dobře naladěné divadlo. Zahlédnout jste ho mohli v seriálech Krejzovi, Modrý kód a ZOO na FTV Prima.

LINDA WINTEROVÁ — Pianistka a skladatelka, vystudovala hru na klavír na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Skládá hudbu pro Městské divadlo Mladá Boleslav (se kterým spolupracuje také jako korepetitorka), Divadlo Láryfáry, Divadlo Anfas a Tradiční loutkové divadlo Zvoneček.

 

Délka inscenace: 60 minut

Kdy

  • 20.10.2023, 19:30

Kde

S-klub
M-klub (Kulturní zařízení města Valašské Meziříčí)
Komenského 1, 757 01 Valašské Meziříčí

Podobné akce